Strona główna VIII Bałtyckiego Festiwalu Nauki
szukanie zaawansowane
 
       Pomoc VIII BFN

Wyszukiwanie imprez VIII BFN:

VIII Bałtycki Festiwal Nauki (27 - 30 maja 2010 r.)

Aby zobaczyć listę wszystkich imprez festiwalowych wystarczy kursorem wskazać lupę ('szukaj imprezy') i nacisnąć lewy klawisz myszki.

By znaleźć listę imprez z poszukiwaną frazą, należy ją wpisać w białym okienku, kursorem wskazać lupę ('szukaj imprezy') i nacisnąć lewy klawisz myszki.

Jeżeli chcemy przeszukać listę imprez według kilku kryteriów i/lub wynik przeszukiwania posortować, należy wybrać opcję szukanie zaawansowane. W szczególności wybór "Sortuj według daty" pozwala uzyskać posortowaną listę imprez z zaznaczoną datą i godziną rozpoczęcia (jeżeli wydarzenie jest cykliczne, to widoczna jest data i godzina pierwszej edycji)!

Uzyskany zestaw imprez po wybraniu ikony 'Twój katalog w pdf' można zapisać w pliku w formacie PDF (Adobe Portable Document Format), który będzie zawierał opisy imprez, spełniających kryteria wyszukiwania.

Opis menu (czyli zakładek):

Aktualności - znajdziemy tu najświeższe informacje o festiwalu i o zmianach na festiwalowej stronie WWW

VIII BFN - podstawowe dane o VIII Bałtyckim Festiwalu Nauki (w tym listy imprez z podziałem na miasta i daty w plikach pdf - w przygotowaniu); a w nim:
-> Misja VIII BFN - czyli próba zdefinowania tego, co chcemy robić
-> Zaproszenie do udziału w VIII BFN - zaproszenie przewodniczącego Rady Rektorów Województwa Pomorskiego do udziału w festiwalu
-> Organizatorzy VIII BFN - instytucje uczestniczące w VIII BFN i ich koordynatorzy (w tym telefony i adresy e-mail)
-> Patroni honorowi VIII BFN - mówi samo za siebie
-> Festiwale nauki w Polsce AD 2010 - lista i adresy stron WWW ważniejszych festiwali nauki cyklicznie odbywających się w Polsce.

Kawiarnia Naukowa VIII BFN - zaproszenie do comiesięczniej (z przerwą wakacyjną) Kawiarni Naukowej Bałtyckiego Festiwalu Nauki (wewnątrz również informacje o poprzednich spotkaniach kawiarnianych).

Forum VIII BFN - miejsce publikowania swoich opinii, a także zapoznania się z opiniami innych o BFN; wewnątrz:
-> Subskrypcja VIII BFN - czyli możliwość zamówienia prenumeraty nieregularnych i krótkich informacji o nowościach festiwalowych, rozsyłanych pocztą elektroniczną.

Patroni i sponsorzy VIII BFN - lista dobrodziejów (z adresami stron WWW), bez których trudno byłoby realizować festiwal, i nie byłoby o nim słychać!

Archiwum VIII BFN - jak to było w poprzednich latach (również obfita galeria zdjęć i filmów z II, III, IV, V, VI i VII BFN)

Pomoc VIII -> Kontakt VIII BFN - pełne dane adresowe biura Bałtyckiego Festiwalu Nauki

Komentarze mile widziane: festiwal@univ.gda.pl

  newsletter forum
Projekt i wykonanie: ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z.o.o.
Autor zdjęcia w nagłówku strony: Adam Zajączkowski


FIND US on Facebook FIND US on Facebook

Patroni i sponsorzy


Patroni medialni


Zaprzyjaźnione portale


Partnerzy wybranych projektówVIII Bałtycki Festiwal Nauki został wpisany do 'Kalendarza Imprez Wojewódzkich na rok szkolny 2009/2010' Pomorskiego Kuratora Oświaty w rozdziale VI. Imprezy różne (poz. 18)