Strona główna X Bałtyckiego Festiwalu Nauki
szukanie zaawansowane
 
       Pomoc X BFN

X Bałtycki Festiwal Nauki (23 - 27 maja 2012 r.)

Wyszukiwanie imprez X BFN:

Aby zobaczyć listę wszystkich imprez festiwalowych wystarczy kursorem wskazać lupę ('szukaj imprezy') i nacisnąć lewy klawisz myszki.

By znaleźć listę imprez z poszukiwaną frazą, należy ją wpisać w białym okienku, kursorem wskazać lupę ('szukaj imprezy') i nacisnąć lewy klawisz myszki.

Jeżeli chcemy przeszukać listę imprez według kilku kryteriów i/lub wynik przeszukiwania posortować, należy wybrać opcję szukanie zaawansowane. W szczególności wybór "Sortuj według daty" pozwala uzyskać posortowaną listę imprez z zaznaczoną datą i godziną rozpoczęcia (jeżeli wydarzenie jest cykliczne, to widoczna jest data i godzina pierwszej edycji)!

Uzyskany zestaw imprez po wybraniu ikony 'Twój katalog w pdf' można zapisać w pliku w formacie PDF (Adobe Portable Document Format), który będzie zawierał opisy imprez, spełniających kryteria wyszukiwania.

Opis menu (czyli zakładek):

Aktualności - znajdziemy tu najświeższe informacje o festiwalu i o zmianach na festiwalowej stronie WWW

X BFN - podstawowe dane o X Bałtyckim Festiwalu Nauki (w tym listy imprez z podziałem na miasta i daty w plikach pdf); a w nim:
-> Misja X BFN - czyli próba zdefinowania tego, co chcemy robić
-> Zaproszenie do udziału w X BFN - zaproszenie przewodniczącego Rady Rektorów Województwa Pomorskiego do udziału w festiwalu
-> Organizatorzy X BFN - instytucje uczestniczące w X BFN i ich koordynatorzy (w tym telefony i adresy e-mail)
-> Patroni honorowi X BFN - mówi samo za siebie
-> Festiwale nauki w Polsce AD 2012 - lista i adresy stron WWW ważniejszych festiwali nauki cyklicznie odbywających się w Polsce.

Kawiarnia Naukowa X BFN - zaproszenie do comiesięczniej (z przerwą wakacyjną) Kawiarni Naukowej Bałtyckiego Festiwalu Nauki (wewnątrz również informacje o poprzednich spotkaniach kawiarnianych).

Forum X BFN - miejsce publikowania swoich opinii, a także zapoznania się z opiniami innych o BFN; wewnątrz:
-> Subskrypcja X BFN - czyli możliwość zamówienia prenumeraty nieregularnych i krótkich informacji o nowościach festiwalowych, rozsyłanych pocztą elektroniczną.

Patroni i sponsorzy X BFN - lista dobrodziejów (z adresami stron WWW), bez których trudno byłoby realizować festiwal, i nie byłoby o nim słychać!

Archiwum X BFN - jak to było w poprzednich latach (również obfita galeria zdjęć i filmów z II, III, IV, V, VI, VII, VIII i IX BFN)

Pomoc X BFN -> Kontakt X BFN - pełne dane adresowe biura Bałtyckiego Festiwalu Nauki wraz z mapką

Komentarze mile widziane: festiwal@univ.gda.pl

  newsletter forum
© 2003-2012 Bałtycki Festiwal Nauki
Projekt i wykonanie: ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z.o.o.


Patroni i sponsorzy


Patroni medialni


Zaprzyjaźnione portale


Partnerzy wybranych projektówX Bałtycki Festiwal Nauki został wpisany do 'Kalendarza Imprez Wojewódzkich na rok szkolny 2011/2012' Pomorskiego Kuratora Oświaty w rozdziale VI. Imprezy różne (poz. 34)